Hopa Devlet Hastanesi
ANASAYFA HAKKIMIZDA POLİKLİNİKLER BİRİMLER HABERLER DUYURULAR İHALELER UYGULAMALAR İLETİŞİM ARA

HAKKIMIZDA

TARİHÇE

Hastanemiz 1991 yılında ortahopa mahallesi mevkiinde 3000 m2 alan üzerinde kurulmuş olup, binanın fiziki mekan olarak yetersiz kalmasından dolayı ilçemiz cumhuriyet mahallesi sanayi sitesi yanında 9746,20 m2 alan üzerinde yeni bina inşa edilmiştir.

17 Ekim 2016 tarihinde yeni hastane binamız hizmete açılmıştır. Binamız birbirine bitişik 3 bloktan oluşmuş olup 7349,46 m2 kapalı alana sahiptir. Yatak sayısı 50 olup, tüm hasta odaları nitelikli ve c sınıfı rolündedir.

Sağlığımızı korumak, sürdürmek, geliştirmek ya da yeniden kazandırmak amacıyla başvurduğunuz kurumumuzda; 14 branşda yataklı sağlık hizmeti, 20 uzmanlık dalında ayakta tedavi hizmeti yürütülürken 24 saat acil servis ve ambulans hizmeti verilmektedir.

Hastanemizin yeni donanım, deneyimli ve güler yüzlü personeliyle birlikte birinci sınıf sağlık hizmetlerini en iyi şekilde sunma çabasındadır.

Hopa Devlet Hastanesi olarak sağlıklı günler dilerim.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hastalarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve çalışanlarımızın çalışmaktan onur ve gurur duyduğu, Hizmet sunumunda Kalite yönetim sisteminin gereklerine uyan, Sosyal sorumluluklarının bilincinde topluma en üst düzeyde katkı sağlayan hastane olmak ana politikamızdır.

MİSYONUMUZ

Çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak kaliteli hizmet vermek, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, hasta ve çalışan güvenliğini en üst düzeye yükselterek sektörün lideri hastane olmak.

VİZYONUMUZ

Sunduğu hizmetin kalitesi ile bölgede örnek gösterilen hastane olmak.

HASTANE TANITIM RESİMLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ...

HASTANE TANITIM BROŞÜRLERİMİZ

1. Broşür İçin Tıklayınız...
2. Broşür İçin Tıklayınız...
3. Broşür İçin Tıklayınız...

Bu sayfa 1462 defa görüntülenmiştir.

HASTANE YÖNETİCİSİ

Basit JQuery Akordiyon menu

KAMU SPOTU

-

Bu Site Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Bilgi Sistemleri İl Koordinatörlüğü Tarafından Dizayn Edilmiştir.
Site Yönetim İşlemi İsmail YİĞİT Tarafından Kontrol Edilmektedir  Web Panel - for design metkanse